![sport](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/05/sport-640x424.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/05/sport-300x199.jpg)
Планується там розмістити синтетичне поле для гри у міні-футбол та баскетбол, вуличні тренажери, качелі для дітей, сміттєві урни та лавки для батьків.
Ініціатори проекту кажуть, що його реалізація покращить ситуацію зі станом справ спортивно-відпочинкової інфраструктури нашого міста та вулиці Лесі Українки і Протасевича, зокрема.
– Мешканці даного мікрорайону підтримали цей проект, дуже багато людей проголосувало за нього у “Громадському бюджеті”. Це означає, що люди активні, вболівають за свою територію, розвиток своїх дітей і відповідно вони цьогоріч отримають такий універсальний майданчик, – розповідає начальник відділу експлуатації та ремонту житлового фонду Ганна Муца.