![Без названия](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/Без-названия-2-640x428.jpg)
3 червня о 16.22 бригада швидкої виїжджала на вул. Куліша в Тернополі, до 54-річного пацієнта. Зі слів чоловіка, травму отримав на виробництві , коли на нього упав металевий щит з арматури.
Із політравмами – закритою травмою грудної клітки, переломом ребер зліва, переломом тазових кісток, закритою травмою живота потерпілого, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги, повідомив М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.
Читають також: На Чортківщині 26-річний лісоруб отримав важкі травми