![пожежа](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/09/пожежа-4.jpg)
23 травня о 05:50 у м. Тернопіль на вул. М.Шептицького, 20 виникла пожежа в торгівельному кіоску. Внаслідок пожежі знищено товар та внутрішнє оздоблення кіоску на площі 10 м кв.
Пожежу ліквідовано черговим відділенням 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та співробітниками оперативно-координаційного центру Головного управління.
Під час гасіння не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані торгівельні кіоски.