Головна Новини У Тернополі мінували колію

У Тернополі мінували колію

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Тернопільській області провела планові антитерористичні командно-штабні навчання на базі об’єктів залізничної галузі регіону.

У заході взяли участь начальники регіональних управлінь СБ України, Нацполіції, держслужб з надзвичайних ситуацій, керівники підрозділів Збройних сил України та Національної гвардії, посадовці органів влади і місцевого самоврядування.

Для перевірки готовності силовиків до швидкого реагування на загрози терористичного характеру, а також встановлення рівня захищеності об’єктів залізничного транспорту, організатори максимально наблизили учбові завдання до реальних умов. Протидіючи умовній терористичній групі, учасники навчань та підпорядковані їм підрозділи відпрацювали заходи, спрямовані на знешкодження терористів, викриття і затримання їх спільників, виявлення та розмінування саморобних вибухових пристроїв.

У ході навчання члени координаційної групи та штабу набули додаткового досвіду в управлінні та взаємодії підпорядкованих їм сил і засобів, а також відпрацювали окремі практичні навички щодо запобігання терористичним проявам та мінімізації їх наслідків на об’єктах транспортної інфраструктури області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here