Головна Новини У Тернополі з школярів хотіли зібрати гроші за те, що отці окропили...

У Тернополі з школярів хотіли зібрати гроші за те, що отці окропили заклад на Йордан

У Тернополі хотіли змусити учнів заплатити за прихід священників на Йордан і окроплення школи йорданською водою. Даний випадок обговорюють у Фейсбуці.

Врешті витрати переклали на вчителів. Така дикість трапилася в спеціалізованій-школі ліцеї №21, пише 0352.

Як розповідають батьки, з кожного учня хотіли зібрати по 10 грн. Орієнтовно мали зібрати 7-8 тис грн. Однак така ініціатива викликала несприйняття батьків. Тоді в школі вирішили посвяту перекрити коштами вчителів, давши їм рознарядку здати по 50 грн.

Педагоги були шоковані не менше батьків. Діти поділилися з батьками, що дехто з вчителів обурювався в своїх класах в присутності учнів, не приховуючи свого подиву.

Не менш шокувала школярів і промова отців, про яку вони потім розповіли своїм батькам. Священники під час посвяти потішили учнів, що вони вчаться в дуже гарній школі, а отже мають шанси стати президентами, міністрами. Головне, не виїжджати з країни, а працювати на благо своєї держави.

Батьки шоковані тим, що відбулося в школі. Кажуть, минулого року теж на Йордан приходили священники кропити класи, але тоді ніхто грошей не збирав. Чому зараз збирають — людей дивує, жодних пояснень їм не надали. Як і щодо того, хто саме є автором такої новації.

2 КОМЕНТАРІ

  1. о, чекайте ще цькування влаштують батькам, яких запідозрять що їх срави видали прессі, бо всі мають їх хвалити, моїй дитинві влаштували булінг в класі бо я була та мама що правду в очі казала….довелось забрати дитину…

  2. У Тернополі з школярів хотіли зібрати гроші за те, що отці окропили заклад на Йордан…
    ЖУРНАЛЮГИ, ЯКОГО ПАТРІАРХАТУ ЦЕРКВА??? ПИШІТЬ, ЩОБ МИ ЗНАЛИ – ДЕ ЧОРТИ ВОДЯТЬСЯ… І ХТО З ВЛАДИ ЦЕ БЛАГОСЛОВИВ??? КОНКРЕТНО!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here