![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-5.jpg)
Днями, патрулюючи на вулиці Степана Будного, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Toyota. Спілкуючись з водієм, охоронці порядку помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд на стан сп’яніння в найближчому медичному закладі чоловік категорично відмовився.
Окрім того, інспектори провели поверхневу перевірку й виявили у громадянина згорток із невідомою речовиною, ймовірно, наркотичною.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-4-scaled.jpg)
Патрульні склали на водія відповідні адміністративні матеріали, вилучили посвідчення водія та викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин події.