Головна Новини У Тернополі зранку зупинили п’яного водія

У Тернополі зранку зупинили п’яного водія

Сьогодні, близько 10-ї години, під час патрулювання на вулиці Степана Будного, інспектори помітили автомобіль Volkswagen, водій якого порушив ПДР України.

Охоронці порядку зупинили автівку та, під час спілкування з водієм, виявили в чоловіка явні ознаки алкогольного сп’яніння. Патрульні запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою алкотесту Драгер, на що останній погодився. Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 0,57 проміле алкоголю в крові водія, що суттєво перевищує допустиму законом норму.

Інспектори склали на водія відповідні адміністративні матеріали та відсторонили останнього від керування транспортним засобом.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб завжди першими знати важливу та корисну інформацію