![Знімок екрана з 2022-12-07 13-15-05](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/Знімок-екрана-з-2022-12-07-13-15-05.jpg)
У Тернополі затримали 23-річного чоловіка. Спочатку з магазину побутової техніки він вкрав пилосос, проте згодом повернувся, щоб поцупити ще і упаковку.
Про це повідомили в обласній поліції.
За даними слідства, чоловік напередодні успішно вкрав пилосос, проте йому виявилось цього замало і він повернувся, щоб ще поцупити і упаковку від порохотяга. Тоді ж і чоловіка затримав охоронець магазину. Він переглянув відео з камер спостереження та впізнав крадія.
Чоловіка затримали. Триває слідство.