Головна Новини У Тернополі, Збаражі, Тернопільському та Кременецькому районах не послаблюватимуть карантин

У Тернополі, Збаражі, Тернопільському та Кременецькому районах не послаблюватимуть карантин

Згідно з Постановою Кабміну, для введення адаптивного карантину показник інцидентності має не перевищувати 12 осіб на 100 тис. населення. Однак у Тернопільському районі цей показник складає 47,8, у місті Тернопіль – 24,9, у Збаразькому – 15, 9.

Тому на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА рекомендували місцевим комісіям ТЕБ НС посилити карантинні заходи у місті Тернопіль, Тернопільському, Збаразькому та Кременецькому районах.
“За два останніх тижні так званого адаптивного карантину значно погіршилася ситуація з поширенням коронавірусу в області. Наведу тільки приклад святкування дня народження в одному із сіл Тернопільського району, де було задіяно більше 50 осіб. У результаті у 29 осіб підтверджено COVID-19, і 5 контактиних осіб також. За справу взялася поліція.
З огляду на ситуацію по районах, та й погіршення стану поширення коронавірусу в самому Тернополі, ми вирішили приймати більш жорсткіші міри та не вводити адаптивного карантину”, – повідомила головна санітарна лікарка області Оксана Чайчук

Наразі там не поновлюватимуть роботу санаторії та бази відпочинку, також заборонили проводити масові заходи.

Незважаючи на таке рішення обласного штабу, в Тернополі на пляжі “Циганка”, що на вулиці Білецькій, розпочинається купальний сезон, який триватиме до 1 вересня. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому міськради, – розповіла речниця міськради Мар’яна Зварич, повідомляє СуспільнеСуспільне

Нагадаємо, з 20 травня до 22 червня Кабмін запровадив адаптивний карантин в Україні. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, тепер регіони самі можуть певні обмеження знімати і щось додавати, коли це необхідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here