![thumb_20491_800_600_0_0_auto](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/thumb_20491_800_600_0_0_auto-640x426.jpg)
Правопорушника, 25-річного жителя Зборова, виявили під час комендантської години у Тернополі.
Під час перевірки у його автомобілі правоохоронці знайшли 68 предметів, зовні схожих на набої до автомата Калашникова та 27 гільз. Вилучене направлено на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.
Поліцейські встановлюють звідки чоловік взяв заборонені предмети та з якою метою зберігав.
За незаконне зберігання боєприпасів чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України.