Головна Новини У Тернополі затримали сепаратиста який захоплював Донецьку ОДА – подробиці

У Тернополі затримали сепаратиста який захоплював Донецьку ОДА – подробиці

images (1)Черговим результатом роботи Управління СБУ в Тернопільській області у цьому напрямку стало затримання 10 вересня ц.р. нашого земляка, який навесні цього року у складі групи Харківського бійцівського клубу «Оплот» брав участь у захопленнях Харківської та Донецької ОДА. Перебуваючи в останній час на Тернопільщині сепаратист продовжив свою протиправну діяльність, активно здійснюючи агітацію осіб для участі убойових діях на стороні т. зв. «ЛНР» та «ДНР». Однак на заваді цьому своєчасно стали співробітники Служби безпеки, повідомили в  Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області 

Стосовно вказаної особи обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Слідчим відділом Управління СБУ зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1       ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації).

За кримінальним провадженням здійснюється комплекс передбачених законодавством процесуальних дій.

Нагадаємо, що одним із пріоритетних завдань Служби безпеки України на сучасному етапі керівництвом держави визначено протидію проявам сепаратизму, виявлення та знешкодження членів терористичних угруповань так званих «ДНР» та «ЛНР», емісари яких активно діють на всій території України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here