Головна Новини У Тернополі загубився 11-річний хлопчик

У Тернополі загубився 11-річний хлопчик

Приїхав у гості та заблукав. Така неприємність спіткала у Тернополі 11-річного жителя Івано-Франківщини. Працівники ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в області повернули дитину родичам.
Як встановили правоохоронці, хлопчик приїхав до нашого обласного центру в гості  разом з бабусею. Дорослі відпустили дитину гратися у дворі. Хлопчик не помітив, як заблукав, звернувши  на іншу вулицю. Дороги назад самотужки не зміг знайти. На своєму шляху побачив дитячу поліклініку. Звернувся до працівників медичного закладу за допомогою, а останні вже сконстатували з працівниками поліції.
Хлопчик назвав правоохоронцям своє ім’я, прізвище. Школяр розповів, що проживає в одному із сіл Івано-франківській  області та приїхав у Тернопіль разом з бабусею. Допоки правоохоронці проводили пошукові заходи, дитину доправили до центру соціально-психологічної реабілітації, де про хлопчика попіклувалися.
Отримавши інформацію від малолітнього, тернопільські поліцейські зв’язалися з колегами з Прикарпаття. Спільними зусиллями вдалося встановити місце проживання хлопчика та отримати телефони його родичів.
Яким же було здивування бабусі, коли до неї зателефонували правоохоронці і повідомили, що її внук знайшовся. Жінка разом з родичами сама намагалася розшукати дитину – та намарно. Вже збиралася звертатися за допомогою до поліції. На щастя, з дитиною все гаразд і вона не стала жертвою протиправних посягань.
Поліцейські ж вкотре нагадують батькам: стежте за своїми дітьми, навчіть їх правил безпеки, хай завчать свої анкетні дані, домашню адресу та телефони батьків. У разі, якщо дитина заблукає, така інформація допоможе поліцейським якнайшвидше повернути її додому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here