Головна Новини У Тернополі загинув викладач ТНТУ

У Тернополі загинув викладач ТНТУ

Ректорат, колектив кафедри та уся університетська спільнота Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з сумом сприйняла звістку про трагічну смерть доцента кафедри автомобілів Клендія Володимира Миколайовича.

Клендій Володимир Миколайович був талановитим молодим ученим, здібним викладачем та відмінним організатором, який користувався повагою в співробітників та авторитетом у студентства.Володимир Миколайович народився 24 вересня 1990 р. У 2012 році закінчив Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень магістр технології машинобудування. У 2017 році отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» у Луцькому національному технічному університеті (друга вища освіта).В 2015 році захистив дисертаційну роботу за спеціальністю 05.05.05 – піднімально-транспортні машини, був стипендіатом Кабінету Міністрів України для молодих учених, опублікував за трудову діяльність понад 150 науково-методичних публікацій. Адміністрація, професорсько-викладацький колектив університету, висловлюють щирі співчуття родині, друзям та знайомим Володимира Миколайовича.

Панахида відбудеться 10 липня о 19.00 год. за адресою: м. Бережани, вул. Шашкевича, 18.Похорон відбудеться 11 липня о 14.00 год. у м. Бережани.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here