Головна Новини У Тернополі завищили вартість ремонтних робіт на 1,2 млн грн.

У Тернополі завищили вартість ремонтних робіт на 1,2 млн грн.

Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.3 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах) за фактом заволодіння коштами міського бюджету одним із місцевих підприємств.

Розслідуванням, яке розпочато у лютому 2017 року встановлено, що представники товариства  внесли недостовірні відомості в акти виконаних робіт щодо вкладення бруківки у м.Тернополі, суттєво завищивши вартість закупівельних матеріалів. Роботи виконувались за кошти міськради, а через завищену вартість закупівельних матеріалів, загальна кошторисна вартість об‘єктів будівництва зростала на 15-30 %.  Через незаконні дії  службових осіб підприємства у 2017 році  лише на одному із об‘єктів реконструкції  товариством    незаконно отримано бюджетних коштів на суму понад 1,2 млн грн. Перевіряються інші об‘єкти ремонту.

Злочин викрито спільно працівниками Служби Безпеки України в області та поліції. В рамках розслідування кримінального провадження проведено ряд обшуків у структурних підрозділах Тернопільської міської ради та у приміщеннях підприємства, яке займалося вкладанням бруківки та постачанням будівельних матеріалів на замовлення міської ради. Слідство триває.

 

 Прес-служба прокуратури Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here