![po-rivnomu-vimikatimut-usi-reklamni-viviski-yakshc_20221023_6986](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/po-rivnomu-vimikatimut-usi-reklamni-viviski-yakshc_20221023_6986-640x480.jpg)
У Тернополі заборонили підсвічувати рекламні вивіски.
Про це повідомив міський голова Сергій Надал.
“Прошу підприємців Тернополя бути свідомими та обмежувати роботу світлових вивісок та додаткового освітлення у темну пору доби. Це надзвичайно важливо для нашого міста в цей складний час. Також до цього зобов’язує рішення ради оборони Тернопільської області. Якщо ви помітили освітлення бігбордів, сітілайтів, іншої зовнішньої реклами прохання повідомляти на лінію 102 або звертатися в управління муніципальної інспекції за номерами +38 (067) 447 31 86 та +38 (073) 015 1481 (Viber)”, – написав Надал.