![4](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-5-640x549.jpg)
Днями, на спецлінію 102 звернулася громадянка, яка повідомила, що на вулиці Протасевича син ображає її та погрожує фізичною розправою.
Поліцейські оперативно прибули за вказаною адресою та виявили на місці 44-річного громадянина, який влаштував домашню сварку зі своєю матір’ю. Інспектори відібрали в літньої жінки заяву та склали на кривдника протокол за ч. 1 ст. 173-2 (Вчинення насильства в сім’ї.) КУпАП.Окрім того, патрульні, поспілкувавшись із заявницею, дізналися, що чоловік вирощує на балконі, ймовірно, заборонені рослини.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-21.jpg)
Інспектори оглянули приміщення та виявили рослини, ззовні схожі на марихуану.Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події.По даному факту внесено відомості до ЄРДР.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/05/3-9-scaled.jpg)