Головна Новини У Тернополі діти потерпають від безвідповідального батьківства

У Тернополі діти потерпають від безвідповідального батьківства

За зачиненими дверима квартир завжди невідома історія. І не завжди в цих історіях панує добро, щирість, любов та мир. Але ми, усіма можливими способами, намагаємося допомогти тим, хто цього найбільше потребує.

При Тернопільському міському центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді створено мобільну бригаду щодо надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, в яку входять фахівці із соціальної роботи та екіпаж патрульної поліції.

30 серпня мобільна бригада навідала родини, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Ці родини, безпосередньо, знаходяться на контролі соціальних служб, аби вони почували себе більш захищено, а також знали, що про них піклуються. Окрім того, інспектори, спілкувались з дітьми, з’ясовували, чи немає в сім’ї будь якого з видів насильства, дивились на умови проживання.

Загалом, від початку 2019 року на лінію 102 надійшло 156 повідомлень про дітей, які потерпають від домашнього насильства чи перебувають у складних життєвих обставинах.Ці повідомлення були опрацьовані спільними виїздами мобільної бригади, в яких:

?19 сімей взято на постійний супровід;
?137 сімей проходять по кризовому втручанні;
?складено 8 протоколів за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов”язків щодо виховання).

Якщо вам відомі випадки, коли діти страждають від дій своїх батьків або не отримують належного догляду – не чекайте допоки станеться трагедія, повідомляйте на лінію 102

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here