![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-8.jpg)
Сьогодні вночі, під час патрулювання на вулиці Лозовецькій, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Ford.
Спілкуючись з водієм, поліцейські виявили в нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Охоронці порядку запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки за допомогою алкотесту Драгер, на що останній погодився.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-8.jpg)
Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 2,96 проміле алкоголю в крові водія. Окрім того, чоловік не мав права керувати транспортним засобом.
Патрульні склали на чоловіка протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) та за ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, яка не мала такого права) КУпАП.
Вкотре наголошуємо
Громадяни, які нетверезі сідають за кермо, наражають на небезпеку не лише себе, але й інших учасників дорожнього руху.
Кермуйте відповідально.