![ava6-big6291cdf44fad7_62a63c799bc40](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/ava6-big6291cdf44fad7_62a63c799bc40-640x246.jpg)
В торговельній мережі продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин здійснюється з 11:00 год. до 17:00 год, а продаж пива продовжено з 11:00 год до 21:00 год. Таке рішення прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та затвердили на виконкомі Тернопільської міської ради.
В закладах ресторанного господарства продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин та пива дозволено з 11:00 год до 21:00 год.
Таке рішення прийняли з метою підтримки місцевих підприємств спиртової промисловості, а також задля зменшення частки продажу нелегальної продукції, пише Терен.