Головна Новини У Тернополі демонтували трубу через яку зливали отруйні речовини в Тернопільський став

У Тернополі демонтували трубу через яку зливали отруйні речовини в Тернопільський став

Впродовж кількох днів працівники відділу Державного архітектурно-будівельного контролю міської ради, поліція та екологічні інспектори опрацьовували питання щодо встановленого факту незаконного виведення стічних вод через трубу з будівництва за адресою вул. Підгірна, 43 у Тернопільський став.

Нагадаємо, тернополяни виявили трубу, через яку стічні води та відходи потрапляли у став.

– За результатами роботи представників усіх структур було встановлено, що трубу вивели попід землею – під асфальтним покриттям з будівництва котеджів, що ведеться на вул. Підгірна, 43. На даний момент труба, через яку виводили води з будівництва, демонтована, – повідомляють на сайті тернопільської міськради.

У свою чергу представники правоохоронних органів здійснюють відповідну перевірку усіх встановлених фактів в рамках кримінального провадження, а працівники екологічної лабораторії відібрали проби ґрунту та води, аби з’ясувати, чим саме забруднювали озеро.

– Правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження щодо незаконного виводу стічних вод у тернопільський став, – повідомляють на сайті міської ради.