![16-07-2021-4-min](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/16-07-2021-4-min-640x400.jpg)
Мобільний телефон вартістю більше понад 5000 гривень привласнив невідома особа. Неповнолітній тернополянин повірив незнайомцю та втратив майно.
Подія трапилася в денний період, в дворі багатоповерхівки. До школяра підійшов невідомий та попросив телефон, аби здійснити дзвінок. Потерпілий погодився та передав пройдисвіту свій мобільний. Не встиг він озирнутися, як незнайомець попрямував у невідомому напрямку з його майном. Про факт крадіжки повідомила матір парубка.
За фактом шахрайства працівники Тернопільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.