Головна Новини У Тернополі від коронавірусу помер відомий вчитель

У Тернополі від коронавірусу помер відомий вчитель

1 вересня помер тернопільський педагог Василь Стрижко. Чоловік відомий викладач фотомистецтва.

Про сумну звістку 1 вересня повідомила на своїй сторінці у “Фейсбук” його дочка Інна Стрижко, пише “20 хвилин”.

“Шановні СЮТівці, друзі-фотографи, учні та просто всі, кого це не залишить байдужим. Сьогодні, 1вересня, помер мій тато, а ваш колега, друг, наставник і вчитель. Мої батьки три тижні проходили страшне випробування – вони обидва захворіли на коронавірусну пневмонію і тато… не справився.

Сьогодні о 6:45 його не стало. Ми поховали його на Довжанківському кладовищі. Я вірю, що серед вас є ті, кому не байдуже було його життя і точно стане самотньо від того, що він так раптово полишив нас. Тож згадайте теплим словом чи молитвою Василя Стрижка, мого тата і вашого наставника і колегу”, – йдеться у повідомленні.

Anastasiia Zazuliak Не вірю. Найкращий Учитель, наставник та друг! Стільки амбіцій, задумів та планів! Василь Леонтійович був тією людиною якою варто захоплюватися !!! Я дякую долі, що зустріла таку талановиту Людину, яка була наповнена любов’ю до того, що робить !

Світлана Вольська Просто не вкладається у свідомість… Щиро співчуваю. Хай спочиває з Богом!

Ольга Карпич Відійшла у Вічність добра і щира людина. Світлий, добрий спомин про Василя Леонтійовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він навчав. У скорботі низько схиляю голову та молюся за упокій його душі. Найщиріші свої співчуття висловлюю з приводу непоправної втрати рідним і близьким пана Василя. Вічна та світла йому пам’ять.

Юрий Ющенко Вічна пам’ять доброму талановитому вчителю та вихователю юних майстрів образотворчого фотомистецтва!

Василь Леонтійович Стрижко народився 17 квітня 1949 року. Він багато років викладав фотосправу в Школа науково технічної творчості Працював у комунальному закладі Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» на посаді керівника гуртка «Юний фотолюбитель» Закінчив Тернопільський державний педагогічний університет ім.В.Гнатюка за спеціальністю вчитель трудового навчання і загально технічних дисциплін Педагогічне кредо: «Вчиш дітей і сам вчись». Творче кредо: «Дитячий творчий світ має бути в гармонії з оточуючим світом». Василь Стрижко виховав багато переможців міжнародних фотоконкурсів як керівник фотостудії “Ікс-позиція”