Головна Новини У Тернополі від “ковіду” вакцинували лише троє неповнолітніх (Відео)

У Тернополі від “ковіду” вакцинували лише троє неповнолітніх (Відео)

Вакцинувати дітей від коронавірусу в Україні тепер можна з 12-ти років.  І тернополяни вже скористались такою можливістю. Неповнолітніх щеплюють Комірнаті від Файзер Біотех. 

Вакцинація для малечі – річ добровільна, тож у разі потреби, за неповнолітніх рішення прийматимуть їх батьки. Тернополянка Оксана має двох дітей, наймолодшій  лише два роки, проте жінка вже від сьогодні думає як захистити власну сім’ю від недуг. Вона вважає, що щеплення – ефективний спосіб зміцнити імунітет, тож планову вакцинацію роблять регулярно, повідомляє Тернопіль1

А ось тернополянка Христина до вакцинації дітей ставиться скептично. Розповіла, її донька навесні перехворіла пневмонією. Тест на коронавірус не робили, але підозрювали, що це міг бути він.

Вакцинування дітей з 12-ти років проходить за такою схемою, як у дорослих. Зголоситися на  процедуру може кожен охочий, проте найбільше це знадобиться тим дітям, які планують їхати закордон. Про це розповіла в.о. генерального директора ДУ «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Спершу батькам треба звернутися до педіатра, або сімейного лікаря, потім він направляє дитину в один із найближчих центрів вакцинації.

Як розповів медичний директор з поліклінічної роботи КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» Володимир Кучма для того щоб провести щеплення потрібно мати свідоцтво про народження або паспорт, ідентифікаційний код, також треба мати довідку про те, що рекомендується проведення щеплення стороною, яка приймає, або приймаюча сторона вимагає щоб було проведення щеплення.

За протоколом, дітям вводять дві дози вакцини Comirnaty з інтервалом у 28 днів, в цей період варто утриматися від інших вакцинацій, додав Володимир Кучма.

На сьогодні в Тернополі вакцинувалися лише три дитини, двоє з них їхали навчатися закордон, і тільки одна за власним бажанням. До слова, перелік потрібних документів і показань для щеплення дітей можна знайти на сайті МОЗу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here