Головна Новини У Тернополі відновили паспорт 78-річній жінці, яка три роки живе на вулиці

У Тернополі відновили паспорт 78-річній жінці, яка три роки живе на вулиці

Іноді людям на вулиці потрібно так мало, щоб зробити наступний крок в нове життя

У неї незвична та дивовижна доля. Вона на вулиці вже майже три роки. Народилась в Одеській області, згодом переїхала у Луганськ, потім провела певний час за ґратами. Коли звільнилася, вирішила приїхати в місто Тернопіль. Проте, тут вона залишилась без грошей, житла, реєстрації і основного документа, що підтверджує особу.

Це історія про Людмилу, яка потребує соціального захисту.Завдяки співпраці волонтерів,Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення та працівників міського відділу УДМС України в Тернопільській області жінка написала заяву у підрозділі міграційної служби на оформлення паспорта громадянина України.

Зі слів 78-річної жінки паспорт було втрачено через важкі життєві обставини.Працівники Міграційної служби зазначають, щоб оформити жінці паспорт громадянина України у формі ІD-картки, необхідно здійснити перевірки передбачені чинним законодавством щодо ідентифікації особи та підтвердження належності до громадянства України.Рішення про документування заявниці буде прийнято лише за результатами проведених перевірок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here