Головна Новини У Тернополі відкрили ще один “офіс” Helix

У Тернополі відкрили ще один “офіс” Helix

17 січня у Тернополі суд має розглянути апеляційну скаргу лідера фінасової праміди, шахрая Дмитра Нагути щодо обрання йому запобіжного заходу тримання під вартою.

Попереднє судове засідання не відбулося, його перенесли на 17 січня в зв’язку із перебуванням Дмитра Нагути у лікарні. Про що повідомив його іменитий захисник.

Нагадаємо, що лідера Хелікс Дмитра Нагуту та його двох президентів Романа Фелика та Богдана Воронцова затримали на початку грудня 2016 року за пізрою в шахрайстві в особливо великих розмірах, тоді суд обрав міру запобіжного заходу тримання під вартою та визначив суму застави 5 мільйонів гривень, яку Нагута і сплатив незадовго після вироку.

Засідання апеляційного суду, щодо скарги Романа Фелика має відбутися вже сьогодні.

А тим часом, у Тернополі, з якого як виявилося найбільше жетрв шахраїв, повним ходом йде залучення нових “інвесторів” для збагачення злочинної трійці. 11 січня, тобто вчора вікрили новий офіс, куди ріками потечуть гроші людей які ще не зрозуміли, що дорогі авто, іноземні курорти, та інші елементи лакшері життя трьох новітніх мавроді за їхній рахунок.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here