Головна Новини У Тернополі відкрили центр інформальної освіти

У Тернополі відкрили центр інформальної освіти

Центр інформальної освіти відкрили у Тернополі 16 січня. Інформальна освіта – це самоосвіта, знання, які людина здобуває не у державних навчальних закладах, а під час повсякденної діяльності, пов’язаної з професійною, громадською або іншою діяльністю, родиною чи дозвіллям. У даному випадку йдеться про здобуття знань у сфері IT. Адже діятиме освітній центр у складі «MagnetikOne Group» під назвою «MagnetikOne Academy».
«Академія націлена на формування висококваліфікованої особистості, – розповіла Ірина Струтинська, керівник MagnetikOne Academy. – Насамперед ми орієнтуємося на внутрішні потреби нашої компанії, але буде і зовнішнє направлення. Ми виробляємо продукти, як для українського, так і для закордонного ринків. Керівники компаній, які входять до групи, намагаються підтримувати відповідний науково-інтелектуальний потенціал своїх працівників. Таким чином виникла ідея створити площадку інформальної освіти. Знання можна буде отримати не тільки в Академії, а й дистанційно, у вигляді онлайн-курсів. Не залежно від місця проживання людина, яка хоче навчитися чогось нового, зможе зареєструватися на курс, пройти його і отримати сертифікат підтвердження, адже зараз ринок професій дуже швидко змінюється. А в Академії працюватимуть ментори, навчальні кемпи, як для студентів, так і для дорослих. Тепер не потрібно буде їхати до Львова чи Києва на навчання, ми будемо запрошувати професійних тренерів і лекторів до Тернополя.».
До складу «MagnetikOne Group» входять 15 компаній, кожна з яких займається певним напрямком роботи. Це інтернет-маркетинг, електронна комерція, розробка CRM-систем, програмування, розробка програмного забезпечення тощо. І кожна з компаній матиме свій блок навчальних курсів.
«У нас вже є розроблена платформа електронного навчання з певними курсами, але ми хочемо їх уніфікувати, щоб вони мали однакову структуру для різних професій з сфери IT, мали відповідне наповнення, – зазначила Ірина Струтинська. – Курси будуть розбиті на модулі. Після проходження першого модуля, здачі тесту і практичного завдання можна буде перейти до другого модуля і так до завершення курсу. Тривалість курсів залежатиме від обраної професії. Згодом плануємо розробити курси не тільки професійного, а й особистісного спрямування. Для зовнішнього ринку і для працівників будуть курси, як платні, так і безкоштовні. Безкоштовні курси це привабливо, але часто у людей не вистачає терпіння завершити їх, тому що немає відповідальності. А коли людина вкладає гроші у знання, тоді з’являється і відповідальність. Вартість буде різна, залежно від курсу, наскільки він інноваційний і на кого розрахований. Для наших працівників діятиме бонусна система, для людей ззовні буде фіксована система оплати. Для тих, хто покаже високі результати і матиме бажання стати працівником компанії, або закінчили курс на найвищому рівні, діятиме грантова система від компанії, тобто найкращим студентам повертатимуть вартість курсу.».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here