Головна Новини У Тернополі відзначили найкращих підприємців

У Тернополі відзначили найкращих підприємців

Урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця, що традиційно відзначається у першу неділю осені, відбулися у готельно-ресторанний комплексі «Avalon». Вітаючи присутніх, голова Тернопільської облдержадміністрації подякував підприємцям Тернопільщини за ефективну працю, спрямовану на соціально-економічний розвиток області.
«Пишаємося, що на Тернопільщині з кожним роком нараховується все більше успішних підприємців, які працюючи в різних сферах господарювання, розширюють виробництво, створюють нові робочі місця, наповнюють бюджети та беруть активну участь у зовнішньоекономічній діяльності. Дякую вам за 2,1 млрд грн сплачених податків до всіх фондів місцевих бюджетів Тернопільської області. Динаміка, яка сьогодні спостерігається у наповненні місцевих бюджетів, говорить про те, що ми можемо розбудовувати нашу область і країну. Непересічною подією для нас залишається факт, що торік підприємства Тернопілля виготовили продукції на майже 10,2 млрд грн. Це хороший показник. Проте найбільшим досягненням є те, що лише за перше півріччя цього року було створено майже 4,5 тисячі нових робочих місць», — зазначив очільник області.

Тісна співпраця влади та суб’єктів підприємницької діяльності дає хороший результат, наголосив Степан Барна. За його словами, сьогодні на теренах області  немає жодного села, у якому б не відбувалися певні інфраструктурні зміни. Починаючи від модернізації, що передбачає «Нова українська школа», до будівницва доріг, облаштування футбольних полів, майданчиків тощо.
«Найбільшим досягненням нашої спільної роботи є будівництво державних доріг, що відбувається завдяки діючому механізму співфінансування. Дякую за плідну співпрацю. Багатьом дякую за чесність та прозорість. Ті, хто працюють чесно, сплачуючи податки й наповнюючи бюджет, завжди можуть розраховувати на підтримку обласної державної адміністрації», — підсумував Степан Барна.
Під час урочистостей голова обласної державної адміністрації Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук вручили спільні грамоти Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here