Головна Новини У Тернополі відбудеться конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

У Тернополі відбудеться конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької

З метою вшанування всесвітньовідомої української співачки, уродженки Тернопільщини Соломії Крушельницької, відродження і пропаганди української пісенної творчості, популяризації досягнень українського та світового вокального й хорового мистецтва, з ініціативи Благодійного фонду «Соломія» у партнерстві з Тернопільським обласним державним музичним училищем ім. С. Крушельницької 14-16 листопада 2018 року у Тернополі відбудеться І Відкритий конкурс вокалістів та хорових колективів імені Соломії Крушельницької.
Конкурс відбудеться за підтримки Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської ради, управління культури Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільського обласного методичного центру народної творчості, Всеукраїнської музичної спілки, Всеукраїнського хорового товариства ім. М. Леонтовича, Тернопільської обласної філармонії, Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.
Конкурс проводиться у двох номінаціях:
– номінація хорові колективи;
– номінація солісти-вокалісти.
До участі в конкурсі у номінації хорові колективи запрошуються мішані академічні хорові колективи закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації.
До участі в конкурсі у номінації солісти-вокалісти запрошуються учасники:
– віком від 10 до 13 років включно — перша вікова категорія;
– віком від 14 до 17 років включно — друга вікова категорія;
– віком від 18 до 23 років включно — третя вікова категорія;
– віком від 24 до 32 років включно — четверта вікова категорія.
Анкета-заявка для участі в конкурсі приймається лише в електронному вигляді на адресу fondsolomiya@gmail.com до 4 листопада 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here