Головна Новини У Тернополі відбувся турнір з футзалу пам’яті Андрія Пушкаря

У Тернополі відбувся турнір з футзалу пам’яті Андрія Пушкаря

16 січня на 2-х спортивних майданчиках загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 та № 27 відбувся грандіозний міжнародний турнір «Кубок сонця – 5». Ювілейні футбольні змагання провели в пам’ять відомого тернопільського спортсмена Андрія Пушкаря.

На змагання, участь у яких взяли понад тридцять команд, завітало чимало гостей – дружина відомого спортсмена Світлана Пушкар,  голова обласної ради Віктор Овчарук, голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.

“Радий вітати турнір у Тернополі. Переконаний, команди-учасниці організовані на належному рівні та мають добру спортивну підготовку, знаються на цій справі та не бажають стояти на одному місці. Впевнений вас чекає цікава гра, у якій ви виявите свої найсильніші сторони, а глядачів очікує яскраве дійство. Бажаю усім командам гідно зіграти, а найсильнішій – отримати перемогу.

А ще хочу подякувати організаторам, що вшанували пам’ятьбагаторазового чемпіона світу і Європи з армспорту, тренера, нашого краянина  Андрія Пушкаря, цього сильного волею та фізично чоловіка, який дуже багато зробив для розвитку армспорту нашого краю та цілої України.

Андрій Пушкар назавжди залишиться у пам’яті краян, буде взірцем не лише для спортсменів, а й усієї молоді”, – зазначив Віктор Овчарук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here