Головна Новини У Тернополі відбувся турнір з армреслінгу (фоторепортаж)

У Тернополі відбувся турнір з армреслінгу (фоторепортаж)

IMG_9987За сприяння кандидата у народні депутати України по тернопільському округу Віталія Максимова 18 жовтня у Тернополі відбувся ІІ відкритий турнір з армреслінгу. Взяти участь у ньому могли всі бажаючі. Відтак серед 50 учасників різних вагових категорій з Тернополя, Кременця, Теребовлі, Бучача, Вінниці, Черкас і навіть Донецької області були як новачки, так і чемпіони України та світу з цього виду спорту.

«Здорова молодь є перспективою держави. А судячи з того, скільки вас тут сьогодні зібралося, майбутнє в України точно є, – зауважив Віталій Максимов. – Приємно бачити, що сучасна молодь надає перевагу спорту та здоровому способу життя».

Віталій Вікторович також висловив сподівання, що турнір стане традиційним.

«Приємно, що є люди, котрі підтримують та допомагають розвивати армреслінг на Тернопільщині, – наголосив співорганізатор турніру Іван Білозецький. –  У нашої області великий потенціал у цьому виді спорту. Чемпіони світу Андрій Пушкар, Ігор Пасєка, Вадим Стецюк (єдиний, кому вдалося «покласти» 26-кратного чемпіона світу з армспорту Джона Брзенка) – з нашої області. Разом з тим і на нашому турнірі є потенційні чемпіони».

Після запеклої боротьби у своїх категоріях перемогу отримали:

60 кг – Павло Ковальчук,  м. Кременець

70 кг – Олександр Корольчук, м. Вінниця

80 кг – Павло Гонташ, м. Тернопіль

80+ кг – Едуард Матяш, с.Озерна

IMG_9987

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here