Головна Новини У Тернополі відбувся перший семінар в рамках проекту «Школа помічника депутата»

У Тернополі відбувся перший семінар в рамках проекту «Школа помічника депутата»

У місті стартував міжрегіональний проект «Школа помічника депутата». У Тернополі його організовує територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Перший семінар в рамках проекту відбувся 16 березня. Спікером виступив секретар Тернопільської міської ради, голова міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада. Він розповів учасникам «Школи помічника депутата» про свою діяльність на окрузі № 35, про взаємодію депутата з помічниками та співпрацю з мешканцями міста. Темою зустрічі стала також виборча система – її особливості та недоліки. Віктор Шумада під час спілкування із учасниками проекту наголосив на важливості вивчення англійської мови. Адже володіння іноземними мовами відкриває нові можливості для політичного діяча і значно розширює поле діяльності.

Зазначимо, у Тернополі в проекті «Школа помічника депутата» беруть участь понад 20 осіб. Упродовж двох місяців для них проведуть 10 семінарів. Народні депутати України, депутати місцевих рад, громадсько-політичні діячі розповідатимуть їм про важливі аспекти діяльності органів місцевого самоврядування та роботи помічника депутата.