Головна Новини У Тернополі встановили пам’ятник Майстру Йоді з «Зоряних воєн»

У Тернополі встановили пам’ятник Майстру Йоді з «Зоряних воєн»

Іще влітку позаминулого року «УМ» повідомляла про появу в тернопільській Єдиній системі місцевих петицій пропозиції встановити в Тернополі пам’ятник Майстру Йоді — герою широковідомої фантастичної кіносаги «Зоряні війни».

Тернополяни тоді дружно посміялися і досхочу поприколювалися в соцмережах. Однак до належного строку петиція несподівано набрала навіть більше голосів, ніж було необхідно для розгляду, тож виконкомом міськради змушений був обговорити її на своєму засіданні.
    

Дехто й «поплювався», однак багато хто не мав нічого проти увіковiчення фантастичної істоти — персонаж, мовляв, популярний, а місту потрібні нові оригінальні туристичні атракції.

Вдалося Йоді подолати й решту ймовірних перешкод для його появи у «файному місті», і насамперед фінансову, для чого у «Фейсбуцi» навіть було створено спеціальну групу, що офіційно оголосила про збір необхідних коштів — скульптура обійшлася у понад 8 тисяч доларів.
    

І ось у минулі вихідні Майстер Йода нарешті з’явився на невеличкій вулиці Качали у самому центрі Тернополя, біля входу в теж досить оригінальний заклад — першу старотернопільську ресторацію «Леліва».

Саме ту, про яку останнім часом дізналося, мабуть, пів України завдяки несподіваному креативу її власника і водночас радника тернопільського міського голови з питань туризму Тараса Ковальчука.

Щоб якось обійти заборону працювати у карантинні вихідні, він «перетворив» свій хостел на… монастир, а ресторан «Леліва» – на його трапезну.

Україна молода, Світлана МИЧКО

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ковальчук ніякий не його погнали з посади директора ТІЦу за те що він безбожно крав!!!

  2. Кажуть що ТІЦ за часів Тараса був купив старі будиночки з Львову на новорічну ярмарку за бюджетні кошти (кожного року на ТІЦ виділяли 1 млн.грн) а потім списав їх як морально зношене обладнання і продав їх за безцінь якомусь ФОПу. А потім орендував їх в цього ФОПа на нові ярмарки як проводив ТІЦ. Хороша схема нічого не скажеш!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here