![Best-Kayaks-For-Kids-768x512](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/Best-Kayaks-For-Kids-768x512-1-640x427.jpg)
20 липня о 14:04 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що на Тернопільському ставі допомоги потребує неповнолітня, 2007 року народження.
Двоє дівчат катались на байдарках та одна з них впала у воду. На щастя, вона була у рятувальному жилеті. О 14:11 рятувальники прибули на місце події та за допомогою човна добрались до потерпілої й витягли її з води. Медичної допомоги юна тернополянка не потребувала