Головна Новини У Тернополі водії тролейбусів отримують по 12-16 тис. грн, але кадрів катастрофічно...

У Тернополі водії тролейбусів отримують по 12-16 тис. грн, але кадрів катастрофічно бракує

Як повідомили у прес-службі міськради, наразі в КП «Тернопільелектротранс» готові працевлаштувати близько 30 водіїв міського пасажирського транспорту. Також на підприємство потрібні зварювальники, слюсарі та електрики.

У зв’язку з нестачею кадрів «Тернопільелектротранс» запрошує на курси з підготовки водіїв тролейбусів. Потенційних працівників заманюють 45-денною відпусткою та можливістю на 5 років раніше вийти на пенсію.

«Зараховують осіб, які досягли 21-річного віку та мають середню або середню спеціальну освіту, а також довідку щодо придатності до керування транспортним засобом, пише Зік. Навчання триватиме від чотирьох до шести місяців. Після завершення курсів учасники зможуть офіційно влаштуватися на роботу в комунальне підприємство», – повідомив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Курси стартують 1 березня. Усіх охочих запрошують у тролейбусне депо.

У комунальному підприємстві нестачу водіїв пов’язують із закордонним заробітчанством – тернополяни масово їдуть у Польщу і там отримують по 1000 доларів на місяць. Зокрема, українці тепер часто влаштовуються на роботу і водіями громадського транспорту в сусідній державі.

Раніше в тролейбусному депо повідомляли, що водіям тролейбусів у Тернополі офіційно нараховують щомісячну зарплату в розмірі від 15 до 20 тис. грн. Після сплати податків вони отримують орієнтовно від 12 до 16 тис. грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here