![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-29-640x426.jpg)
Триває підготовка до відкриття купального сезону на міському озері у м. Тернополі. Водолази-рятувальники здійснили роботи з очищення дна пляжу “Циганка” для безпечного та приємного відпочинку жителів та гостей міста, повідомили у прес-службі ДСНС.
Триває підготовка до відкриття купального сезону на міському озері у м. Тернополі. Водолази-рятувальники здійснили роботи з очищення дна пляжу “Циганка” для безпечного та приємного відпочинку жителів та гостей міста, повідомили у прес-службі ДСНС.