Головна Новини У Тернополі вкладники “ювелірної” піраміди вимагають свої гроші (ВІДЕО)

У Тернополі вкладники “ювелірної” піраміди вимагають свої гроші (ВІДЕО)

У центрі Тернополя біля ювелірного магазину B2B Jewelry зібралось чимало тернополян. Вони хочуть, щоб їм повернули кошти, які вони вклали у розвиток цього “бізнесу”.

Як уже повідомлялося на нашому сайті, Служба безпеки України заблокувала діяльність фінансової піраміди B2B jewelry, вкладниками якої стали понад 600 тисяч громадян, а обсяг привласнених коштів становить близько 250 мільйонів доларів. Повідомляється, що до організації фінансової оборудки причетні понад 20 осіб, задіяно більше ніж 100 підконтрольних юридичних осіб.

Сьогодні під офісом компанії B2B jewelry у Тернополі зібралися десятки людей. Вони мають надію повернути вкладені кошти. Декому обіцяють обмін коштів на прикраси із срібла.

До слова, СБУ повідомляє, що за період функціонування піраміди, з початку 2019 року, організатори придбали за незаконно отримані кошти один з островів Дніпровського каскаду з розташованими на ньому об’єктами нерухомості, 18 елітних позашляховиків, вартістю понад 100 тисяч доларів США кожний, коштовності, інше рухоме та нерухоме майно.
27 серпня у межах кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків у Київській і Вінницькій областях та в Одесі. Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, у тому числі оформлені на підконтрольні юридичні особи.