Головна Новини У сільській школі під час уроків діти виготовляють окопні свічки для військових

У сільській школі під час уроків діти виготовляють окопні свічки для військових

Школярі також наближають перемогу. У Грабовецькій школі Великогаївської громади щодня учні виготовляють по кілька десятків окопних свічок. Металеві бляшанки до закладу приносять батьки, а віск для свічок передають з місцевої церкви.

Разом з іншою благодійною допомогою окопні свічки планують відправити на фронт на початку грудня. Учні працюють і вже мають свої секрети по виготовленню окопних свічок, повідомляє Тернопіль1

Андрій Демків у вільний час приходить в клас трудового навчання у школі. Дев’ятикласник разом з друзями тут працює над окопними свічками. Вірить, що такі вироби допоможуть бійцям зігрітися в холод.

Вчителька Любов Стадник сама розігріває віск і заливає гарячою рідиною посудини. Вона пояснює: школярі роблять лише роботу, пов’язану з папером. Вчителька додає, що усі необхідні матеріали їм передають місцеві жителі громади, а віск вони беруть у Грабовецькій церкві.

До речі, у школі не лише виготовляють окопні свічки, але проводять різноманітні ярмарки, на яких збирають кошти для ЗСУ. Про це розповів директор навчального закладу Андрій Ручаковський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here