Головна Новини У сільській раді виявили недостачуі ще ряд порушень

У сільській раді виявили недостачуі ще ряд порушень

грошіФінансові інспектори у Мишковицькій сільській раді  виявили втрат на суму 190 тис. гривень 

Фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області проведено ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Мишковицької сільської ради, якою виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 190 тис. гривень.

В ході ревізії встановлено, що внаслідок завищення опалювальної площі дошкільного закладу сільською радою зайво оплачено за використаний природний газ  36,6 тис. гривень.

Крім того виявлено, що за не спожиті послуги по теплопостачанню, зайво оплачено ТОВ «Компанія Енергія Тепла» 34,6 тис. гривень.

Інспектори також виявили, що працівникам даної установи зайво  нараховано та виплачено заробітної плати з нарахуваннями на загальну суму   понад 69 тис. гривень, внаслідок порушень при нарахуванні індексації заробітної плати працівників, оплати за невідпрацьований час, тощо.

Також виявлено, що сільською радою покрито видатки сторонніх юридичних осіб на оплату комунальних послуг. Дане порушення призвело до втрат на суму 37 тис. гривень.

Також не оминули уваги інспекторів такі порушення як: недоотримання орендної плати за оренду приміщень та обладнання на суму 7,6 тис. гривень та нестача товарно-матеріальних цінностей на суму 3 тис. грн.

         За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, застосовано  фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні  органи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here