![вибух 1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2017/07/вибух-1.jpg)
5 листопада в с. Застіноче Теребовлянського району, в полі, на околиці села виявлено артилерійський снаряд, калібром 76 мм, часів Другої світової війни. Цього ж дня, в с. Надрічне Теребовлянського району (на місці НС) групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення додатково виявлено, вилучено та зосереджено в безпечному місці 12 артснарядів, калібром 105 мм, часів Другої світової війни.
Загалом, з початку поточного року на Тернопільщині виявлено 2899 вибухонебезпечних предметів, знешкоджено – 2942.