Головна Новини У РАЦСі відбулися “маскі шоу” але міліція відмовчується

У РАЦСі відбулися “маскі шоу” але міліція відмовчується

СБУ

СБУУ рацсі когось з керівництва взяли на хабарі, кажуть свідки затримання. У редакцію 20 хвилин про інцидент повідомила тернополянка, яка стала свідком подій приблизно о 15.30 у четвер, 27 червня.
– Я була у подруги на урочистостях, – розповідає тернополянка Наталія (прізвище редакції відоме – авт.). – Нас було багато, зайшли в залу. Раптом почула крик у коридорі. Ми всі вибігли. Там троє кремезних чоловіків скрутили руки жінці і приперли її до стіни. Ще один стояв поряд і давав вказівки. Кричав: “Наручники на неї”. Ще один чоловік, всі до речі в цивільному, відштовхував людей.
Дівчина почала знімати все на мобільний, але запис під тиском правоохоронців видалила.
– Там, до речі була ще якась жінка, я так розумію теж працівниця загсу, – каже Наталія. – Вона просила чоловіків відпустити ту жінку, яку тримали. Хтось крикнув: “Вона спільниця, її теж в наручники”. Жінки просили зупинитись. Я все знімала, але підійшов чоловік і сказав що це треба витерти, бо тривають слідчі дії. Крім того, сказав, що відео зробить гірше лише затриманим. Я витерла запис. Ті люди також повідомили, що затримали жінку за хабар.
Ми виїхали на місце події у четвер. Всі працівники РАЦСу – на місці, молодята узаконювали свої стосунки, грала урочиста музика. Проте поміж гостей неважко було помітити правоохоронців в цивільному, які ходять і в РАЦСі, і поряд з будівлею. Працівники ж установи були похмурі та малослівні.
– У нас сьогодні така біда сталась, – розповідала одна працівниця знайомій під кабінетом. – Та он, міліції купа…
Коли ми почали розпитувати працівників офіційно – ніхто нічого про інцидент не розповів. Не забажали працівники також називати свої імена й посади. Хоча визнали, що у кабінеті керівника працюють міліціонери. Мовляв, нікого не впускають і не випускають.
– Ми не можемо нічого говорити, – повідомили працівники. – І взагалі у нас робочий день закінчився, тому вийдіть з кабінету.

За роз’ясненнями того ж дня ми звернулись в обласну міліцію. Але й там деталей не повідомили.
– З даного приводу нічого не можемо сказати, – повідомили у відділі зв’язків з громадськістю обласної міліції. – Якщо там щось і відбувається, то обов’язково повідомимо згодом…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here