![1cc6b8eff5a4729c](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/1cc6b8eff5a4729c-640x360.jpg)
У Кременець із Харківської області переїхав музей ремесел та традицій “Багричівська садиба”. Про це Суспільному повідомив директор Кременецького краєзнавчого музею Андрій Левчук.
За його словами, тематика експонатів – побут, ремесла та традиції, повідомляє Суспільне.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-6-scaled.jpg)
“Наш музей переїжджав із дуже скрутних умов після обстрілів. Вдалося врятувати й перевезти експозиції, які охоплюють 120-річний період історії нашого краю. Колекція музею – це предмети, які зберігалися моїми предками разом з будинком”, – розповів засновник “Багричівської садиби” Олег Яровий.
Експозиції музею з Харківщини прийняв на зберігання Кременецький краєзнавчий музей.
“Перевезена колекція прийнята на зберігання у сховище нашого музею. У ній експонати та обладнання для обробки шкіри. У планах – зробити виставку музею “Багричівська садиба”, – каже Андрій Левчук.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-4-scaled.jpg)
За словами Олега Ярового, на разі він планує залишитися зі своїм музеєм у Кременці.