Головна Новини У райцентрі Тернопільщини розгорівся скандал довкола оздоровчого табору

У райцентрі Тернопільщини розгорівся скандал довкола оздоровчого табору

Славнозвісний оздоровчий дитячий табір “Лісова казка”, що у селі Борщівка хочуть передати на баланс Борсукіської громади. Жителі Лановецького району не задоволені. Оскільки не вірять, що одна ОТГ зможе дати раду з табором. Щодо цього у соцгрупі Моя Лановеччина розгорілась справжня дискусія.

“На даний час оздоровчий табір “Лісова казка”, що в с.Борщівка, належить району, бо будували його майже всі колгоспи для наших дітей. У 2017 році з районного бюджету було виділено 250 тис.на утримання табору і ще 370 тис. на путівки для оздоровлення дітей. Чи може районна рада передати табір в Борсуківську громаду без згоди інших сільських рад? Чи правильно це буде, що табір належатиме одній громаді і ним буде розпоряджатися 22 сільських депутати?”, – написала пост Руслана Кушнір.

Дописувачі підтримують побоювання жінки. Всі коментарі можна прочитати тут.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Цей табір – чудове місце для відпочинку дітей Лановеччини, але не менш чудове місце для бюджетних зловживань. Тому і йде за нього така “патріотична” боротьба. А тепер подумайте: Лановецького району як адміністративної одиниці не буде незабаром… Тоді табір перейде в юрисдикцію Кременецького району. То як краще, щоб залишився він у Борсуківській ОТГ, чи у майбутньому опинився у Кременецькому районі, коли тимчасово залишиться в Лановецькому районі?

  2. Цей табір приречений, як і Лановецький район і його карликові, без промисловості ОТГ, також. Відбувся просто збіг РВАЧІВ. Одні, захмелівши від посад в райраді і РДА, не захотіли віддати посадові крісла, другі – вирішили дорватися до корит через створення ОТГ. Як результат – ДОКОНАЛИ ДОКОНАНИЙ РАЙОН. Майбутнього в Лановецького району як адміністративної одиниці – НЕМА. Так само нема майбутнього і в тих карликових ОТГ. Єдиний вихід тут один – СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ОТГ В РАМКАХ РАЙОНУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here