Головна Новини У районній лікарні на Тернопільщині встановили рамки для дезінфекції (фото, відео)

У районній лікарні на Тернопільщині встановили рамки для дезінфекції (фото, відео)

У місті Монастириська, Тернопільської області, де сьогодні найбільше хворих на COVID-19 в регіоні, та найперше зафіксували кооронавірус у місцевої медсестри приймального відділення, а медики виявилися не готовими ні матеріально ні технічно до зустрічі з пандемією, і надалі активно домомагають активісти , волонтери та благодійники.

Вчора, 17 квітня, завдяки сприянню народного депутата від даного округу – Миколи Люшняка, для потреб районної лікарні було закуплено та доставлено спеціальні рамки для дезінекції костюмів медиків.

“Вже сьогодні, дякуючи народному депутату Миколі Люшняку, в інфекційному госпіталі КНП «Монастириська ЦРЛ» будуть функціонувати дві спеціальні рамки для знезараження поверхні одягу медиків, які працюють із хворими на коронавірусну хворобу. Для нашої лікарні це є новинка, якою користується світ.
Щиро дякуємо Вам за надану допомогу у скрутну годину. В переддень Великодніх свят, вітаємо Вас і Вашу родину, бажаємо здоров’я, мирного неба над головою, – відзначили медики Монастириської центральної районної лікарні”.

Нагадаємо, нещодавно подібні рамки для дезінфекції встановили у першій міській лікарні Тернополя.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here