![korov15](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/korov15-640x427.jpg)
До співробітників відділення поліції №5 м.Підовлочиськ надійшло повідомлення від жителя Скалатської громади про те, що невідома особа викрала у нього корову. За словам чоловіка, він залишив тварину на пасовищі, а ввечері вже не застав.
Спочатку господар сам намагався відшукати худобу, проте безуспішно. Наступного дня за допомогою звернувся до працівників поліції.
У ході розшукових заходів правоохоронці виявили корову потерпілого в приватному господарстві одного із сусідніх сіл. Люди пояснили, що купили тварину у невідомо за 23 000 гривень. Вже невдовзі поліцейські встановили особу продавця, який виявився причетним до крадіжки. Це – раніше судимий 37-річний житель Скалатської громади.
![](https://tp.npu.gov.ua/assets/sites/tp/korova1.jpg)
За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Дії фігуранта слідчі кваліфікують за частиною 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.
Поліцейські перевіряють причетність зловмисника до вчинення інших злочинів на території обслуговування.