![375765954_602525881825284_7295779645149342103_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/375765954_602525881825284_7295779645149342103_n-640x512.jpg)
В пʼятницю об 11 год на кладовищі по вулиці Шептицького у Підволочиську буде урочисте перепоховання військовослужбовця, старшого сержанта 3 прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Піскуна РЕШЕТНЯКА ОЛЕКСІЯ (1987 р.н) який загину 9 червня 2022 року і був захоронений у Дніпрі на Краснопільському кладовищі.
На початку повномасштабного вторгнення сімʼя Решетняків переїхала жити у нашу громаду. Сорок днів тому старший брат Андрій помер від наслідків перебування у зоні бойових дій та був похоронений у Підволочиську. Тепер поруч будуть дві могили рідних братів, воїнів-героїв.
Щиро співчуваємо батькам, які втратили найцінніше – обох своїх синів.
Прийдімо і підтримаймо сімʼю Решетняків спільною молитвою під час похоронної процесії.
Вічна памʼять Героям!
Герої не вмирають!