Головна Новини У п’ятницю на Чортківщині День жалоби – поховають Руслана Коцюка

У п’ятницю на Чортківщині День жалоби – поховають Руслана Коцюка

svichkaЗавтра, 20 березня, о 10.00 год. в Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла у Чорткові жителі краю матимуть змогу віддати шану загиблому воїну в зоні АТО, Герою Руслану Коцюку. Тривалий час чоловік вважався зниклим безвісти, і лише за результатами проведення ДНК – аналізу встановлено особу бійця. Сам чин похорону проходитиме у селі Джурин та розпочнеться о 13.00 год, повідомляє Золота Пектораль

Згідно з розпорядженням першого заступника голови Чортківської РДА Валерія Запухляка, у зв’язку із загибеллю мешканця с. Джурин Чортківського району Коцюка Руслана Володимировича, старшого лейтенанта Збройних Сил України, під час виконання службових обов’язків в районі проведення антитерористичної операції у Чортківському районі з 20 по 22 березня 2015 року оглолошено Днями жалоби.
На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на території Чортківського району відмінено проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та дано вказівку приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території району.
Вічная пам’ять і слава герою!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here