![6877a459c99b4e7726c3a151a2bf196e](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/6877a459c99b4e7726c3a151a2bf196e-640x427.jpeg)
До співробітників Тернопільської районного управління поліції надійшло повідомлення від продавця одного з магазинів, розташованих у ТРЦ «Подоляни» про те, що невідомий чоловік викрав товар на суму понад 5 тисяч гривень.
Як з’ясувалося, зловмисник набрав одяг та взуття. Зайшовши у примірочну, переодягнувся у все нове та непомітно вийшов з крамниці.
Причетним до протиправного виявився 25-річний житель Тернополя. Чоловік вже раніше потрапляв в поле зору правоохоронців – на даний час в суді по ньому розглядаються справи, в яких він фігурує підозрюваним у майнових злочинах.
У схожій крадіжці поліцейські викрили ще одну жительку Тернополя. 29-річна жінка винесла з торгового закладу одяг на суму більше 4 тисяч гривень.
За обома фактами розпочато кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.