Головна Новини У Почаєві виявили сімейний підряд молдаван-нелегалів

У Почаєві виявили сімейний підряд молдаван-нелегалів

У ході профілактичних заходів «Мігрант» в Почаєві виявили 10 іноземців-порушників
9 із незаконних мігрантів – громадяни Молдови, які є родичами між собою, 1 – громадянин Узбекистану.
Родинний підряд із Молдови, де наймолодшому ще немає дев’ятнадцяти, а найстаршому – близько п’ятдесяти років, торгував на ринку в Почаєві, де їх і виявили під час відпрацювань міграційники Тернопільщини.
З’ясувалося, що в Україну іноземці в’їхали у рамках безвізового режиму, а відтак легально могли перебувати тут впродовж 90 днів. Після завершення дозволено строку іноземці не виїхали з території нашої держави.
Під час перевірки також стало відомо, що ці громадяни вже не одноразово приїжджали в Україну, а для очищення міграційної історії вдавались до заміни паспортів у себе на батьківщині, – про це повідомив т.в.о. начальника Кременецького відділу УДМС України в Тернопільській області Дмитро Ковальчук.
Довше дозволеного часу перебував в Україні і громадянин Узбекистану, якого також виявили на території Кременецького району.
Щодо усіх іноземців складено адміністративні протоколи за статтею 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) та прийнято рішення про їх примусове повернення в країну походження. Також кожен з порушників сплатив штраф у розмірі 1700 грн.