Головна Новини У Пласті відбулася традиціна “Різдвяна свічечка”

У Пласті відбулася традиціна “Різдвяна свічечка”

10933934_870894176283687_8442931209748060435_nУ п’ятницю, 9 січня в українському домі «Перемога», відбулося традиційне пластове свято «Різдвяна Свічечка». Щороку пластуни збираються у дружньому колі аби відсвяткувати народження Ісуса Христа.

Традиційно, 9 січня, на третій день Різдвяних свят, всі пластуни збираються разом, з нагоди Різдва Христового. Тут можна зустріти як найстарших пластунів-сеньйорів, так і наймолодших – пташат.

Цьогоріч Різдвяна Свічечка в Тернополі була по-особливому символічною. Велика увага приділялася Вифлиємському Вогню, адже він символізує мир, який є таким довгоочікуваним, зважаючи на події на Сході України. Після передачі Вогню почалася найцікавіша частина свята. Кожен пластовий курінь представив свій вертеп. До його постановки всі приклали чимало зусиль, тому  вертепи вийшли актуальними і веселими. Наймолодші вихованці Пласту теж не залишились осторонь і заспівали колядку та станцювали на сцені народного дому. Старші пластуни презентували традиційну українську «Маланку», яка потішила глядачів.

Протягом всього свята лунали колядки у виконанні пластунів. Також діяв різдвяний ярмарок, на якому можна було почастуватися солодощами.

Панувала святкова, радісна і дружня атмосфера. Кожен приклав свою частинку до того, аби в це світле свято ми відчували дух єдності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here