Головна Новини “У міськраді ходять у блузочках, а в садочку діти сплять у куртках”,...

“У міськраді ходять у блузочках, а в садочку діти сплять у куртках”, – скандал на Кременеччині

В одному із сіл Кременеччини виникла неприємна ситуація. У садочку та школі дуже холодно. У десятиградусні морози в садочку температура повітря – 11 градусів тепла. Батьки обурюються. На дітей одівають усе, що тільки можна. Малечі доводиться спати у верхньому одязі. Про це батьки написали у спільноті Типовий Кременець.

“6 градусів тепла у спальні та групі 16 лютого у дитячому садку с. Іква. Ми, батьки, звернулися по допомогу до міського голови Андрія Смаглюка. Тепло ввімкнули, діти пішли в садок і школу. Сьогодні в спальні 9 градусів тепла, у групі 11 за рахунок обігрівачів.

Така температура повітря 16.02.2021 р. в садку, яким керує ЧОПОВСЬКА Неля Василівна. Відповіді від неї на те, чому так холодно в групах, ми, батьки не отримали. «Розбирайтесь самі, нічого не знаю, газу не дають» — так сказала завідувачка. В садку дітей закутують в декілька кофт і жилетки, школярі за партами у верхньому одязі, надворі -10 морозу!!!В кого просити про допомогу???

Ми зверталися до начальника відділу освіти Наталії ЩЕРБАТЮК, вона порадила завідувачці і вихователям ПЕРЕВІСИТИ ГРАДУСНИК зі стіни на двері!!!Так буде тепліше, тільки кому?? Дітям?? Градуснику? І це нам говорить начальниця.

Чому, панове, у вас, в міській і районній радах +25 тепла? Всі ходять в блузочках, не в куфайках і шапці. Ви швидко провели тендер на закупівлю газу. Чому директор ЧОПОВСЬКА Н. В., яка мала зробити акт передачі ще у 2020 р., зробила його лише тепер??? Де нам шукати правду? Хто понесе відповідальність за без-порядок? В які кабінети стукати?”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here